fibaro-ile-konfor-2

konfor-baslik

Evinizdeki bütün elektrikli cihazları tek merkezden kontrol etme imkanı sunan Fibaro ile tek dokunuşla evinizi yönetmenin keyfini çıkarırsınız. Yoğun geçen bir iş gününün ardından size hoş geldin diyecek bir yardımcınız olur. Fibaro, size özel hazırlanacak Eve Dönüş senaryosuyla evinizi sizin keyfinize göre hazırlar. Güne Başlangıç senaryosuyla, tek bir dokunuşla harika bir sabah yaşarsınız. İnternetle bağlantılı çalışan Fibaro, Yahoo Weather’a bağlanarak hava durumunu öğrenir ve evinizi zevkinize göre hazırlar.

Tatilde, yazlıkta aklınız evinizde kalmaz. Fibaro ile evinizin kontrolü her zaman cebinizde olur. Oturduğunuz yerden evinizi yönetmenin konforu ve dünyanın öbür ucunda bile olsanız evinize uzaktan erişimin keyfini sürer, rahat bir hayat yaşarsınız.

guvenlik-baslik

Fibaro, sadece konforunuzu sağlamak için değil aynı zamanda güvenliğiniz için tasarlanmış bir sistemdir. Güvenliğinizi tehlikeye atacak en ufak bir sorunda yardımınıza koşar. Sizi olası kötü sonuçlardan kurtarır. Yangın senaryosu, su basma senaryosu, hırsızlık senaryosu gibi önceden hazırlanmış görevleri adım adım uygulayarak, alarm süreçlerini çalıştırır. Saniyeler içinde olaya müdahale eder; ailenizi, sevdiklerinizi, evinizi korur. Fibaro ile içiniz hep rahat olur!

tasarruf-baslik

Fibaro sistemi, sağladığı tüm ayrıcalıkların yanında tasarruf etmenize de yardımcı olur. Açık unutulan lamba, klima gibi cihazların kontrolüyle, elektrik tasarrufu yaparsınız. Çoğu insan klimasını gün boyu açık tutarak gereksiz enerji kullanımına yol açar. Fibaro ile iklimlendirme cihazlarınızı otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Eve gelmeden 20 dakika önce klimanızı açabilir veya evden çıktığınızda klimayı açık unuttuysanız akıllı telefonunuzdan kolayca kapatabilirsiniz.

Elektrikli cihazlarınızın her birinin günlük/aylık enerji tüketimini kilowatt cinsinden öğrenir, enerji tüketiminizi sürekli kontrolde tutarsınız. Kombi kontrolü sayesinde, doğalgaz kullanımında tasarruf edersiniz. Evinizin ısısını sürekli kontrol altında tutarak gereksiz fatura yükünden kurtulursunuz. Fibaro, sağladığı tasarruf ile maliyetinin karşılığını fazlasıyla öder.

cevre_dostu-fibaro

Sunduğu enerji tasarrufu ile enerji verimliliğine büyük katkı sağlayan Fibaro, kullandığı Z-Wave haberleşme teknolojisi ile sadece bugünün değil aynı zamanda geleceğin yaşam biçimini sunar. Elektronik cihazların kontrol edilmesiyle doğalgaz, elektrik ve su tasarrufu sağladığından, tüketilen enerji miktarını minumum seviyede tutmanıza yardımcı olur, bunu yaparken de yaşam kalitenizi artırır. Böylece sadece cebinizi düşünmekle kalmaz, enerji verimliliği için de çalışır. Akıllı evlerden başlayıp, akıllı binalara, akıllı kampüslere hatta akıllı şehirlere uzanacak öyküsüyle gelecek teknolojilerin habercisi Fibaro, sunduğu yeşil bina çözümleriyle daima çevre dostu ve doğanın koruyucusudur. Yaşam alanlarınızda Fibaro sistemini kullanarak geleceğiniz için yatırım yapar, doğanın korunmasına katkı sağlarsınız.

fibaro-ile-guvenlik