akilli-ev-kurulum-2

3-dk-montaj

Fibaro sisteminin benzersiz özelliklerinden biri de kablosuz ve kolay kurulum imkanı sunmasıdır. Uygulanan ev ya da ofise, bina altyapısına kesinlikle zarar vermez ve daima uyumludur. Duvarları kırıp dökmeden, elektrik buatları ile uğraşmadan evinizin tamamını kontrol etme olanağı sunan sistem sayesinde, evinizde herhangi bir tadilat yapmanıza gerek kalmaz. Mevcut kullanmış olduğunuz priz ve anahtarları değiştirmeden, minyatür modüllerin yerine takılması yalnızca 3 dakika sürer. Modülün dahil edileceği anahtar yerinden çıkarılır, kablolar anahtardan sökülüp modüle bağlanır ve anahtar tekrar duvara monte edilir.

urunler

minyatur-yapi

Fibaro sistem modülleri, zarif tasarımı ve minyatür boyutuyla, kendi alanında dünyanın en ufak cihazlarıdır. 42.5mm uzunluk, 37.0mm genişlik ve 15.9mm yükseklikleriyle kullanılacak alana sorunsuz yerleşirler. Estetik özelliklerinin yanında maksimum verimlilik sağlarlar.

Kurulum sürecini sonlandırmak icin, modülü Home Center 2’ye tanımladıktan sonra, Home Center’ı dinleme moduna alıp, modülün altındaki tuşa üç kere basarak kurulumu tamamlayabilirsiniz. Yenilikçi Z-Wave teknolojisi sayesinde, Fibaro Sistem cihazları kolaylıkla Home Center 2 ile haberleşebilir.

instalacja_ilustracja